İade ve İptal

İade işlemini nasıl yapabilirim?

Siparişinizin size ulaştığı günden itibaren 15 gün içerisinde ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte iade formunu eksiksiz doldurarak size yollanılan aynı kargo firması ile tarafımıza gönderebilirsiniz. İade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

İptal işlemini nasıl yapabilirim?
Eğer siparişiniz “Tedarik Aşamasında ” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değilse iptal talebinizi e-mail desteği veya sitemiz üzerindeki iletişim bölümünden bize iptal isteğinizi göndererek iletebilirsiniz. Siparişinizin durumunu ana sayfada yer alan Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için talebinizde iptal etme sebebinizi de belirtmenizi rica ediyoruz.

İade/iptal ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır. Taksitli ödemelerde geri ödemeler bankalar tarafından taksitlendirilerek yapılmaktadır.

İade/iptal/değişim şartları : 
İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.
İade işlemlerinde kargo bedelleri müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

Mağazamızda iade işlemleri sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) yapılmaktadır.