Hakkımızda

Tiskin.com Türkiye’de imal edilen ve yurt dışından ithal gelen bir çok ürünün dağıtıcılığını yapmaktadır. 2015 tarihinden itibaren hayatına başlayan firmamız, 2016 tarihinden itibaren internet üzerinde e-ticaret platformunda yayın hayatına başlamıştır. Size en uygun ürünü, yine size uygun fiyatıyla, adrese teslim seçenekleri ile en hızlı şekilde göndermeyi hedeflemekteyiz. Artık mağaza mağaza dolaşarak yorulmayacak ve vakit kaybetmeyeceksiniz. Zorlanmadan alışveriş yapmanın tadını çıkaracaksınız. Sizleri arağınız ürünler ile Tiskin.com üzerinden satın alma imkanı sunuyoruz. Siz web sitemize girer, bir ürünü beğenirsiniz. Eğer ürünün değişik seçenekleri var ise bunu görsel olarak görebileceksiniz ve seçebileceksiniz. Ürünü seçtikten sonra tek yapmanız gerek sipariş formunu doldurmak. İşte her şey bu kadar..

Kuruluş: Tiskin, Türkiye’nin her yerindeki insanların aradıkları ürünlere ekonomik fiyatlarla tek noktadan satın alabilmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Yatırımcı ve Danışman Kadrosu: Tiskin, Ahsen Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti bünyesinde e-ticaret projesi olarak hayata geçmiş bir oluşumdur. Sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatla sunabilmek için canla başla çalışmaktayız.

Vade farksız taksit, kapıda ödeme ve havale seçenekleri : Tiskin.com’da kredi kartlarına vade farksız 12’ye varan taksit imkanı sunulmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yanında havale ve kapıda ödeme ile Tiskin.com zengin ödeme seçenekleri sunar. Tiskin.com, fırsat veya kampanya sitesi değil, aradığınız tüm ürünleri 365 gün 7/24 bulabileceğiniz bir sürekli satış sitesidir.

1-2 gün kargo süresi, hızlı ve zamanında teslimat, özenli müşteri hizmetleri Tiskin.com‘da tüm Türkiye’den verilen siparişlerdeki ürünler  1-2 gün içerisinde kargoya verilmekte ve kaliteli, sağlam paketler ile en güzel şekilde teslim edilmektedir.

Tiskin.com’un çalışma prensibi : Vizyonu, üyelerinin mutluluğuna verdiği önem, özenli ve zamanında sipariş gönderimleri ve sunduğu müşteri hizmetleri ile Tiskin.com her geçen gün büyümeye ve üyelerinin alışveriş deneyimini daha da iyi hale getirmek için çalışmaya  devam etmektedir.

Süprizler için bizi takip edin: Tiskin.com‘daki kampanya ve fırsatları takip etmek için http://tiskin.com/uyelik adresinden bültenimize üye olabilirsiniz.

Bize ulaşın: Her türlü sorularınızla ilgili bize iletişim bölümündeki formdan veya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Keyifli alış verişler dileriz..